25-ojo jubiliejaus proga – ypatingas „Man-go“ koncertas: „Klaipėda yra mūsų namai“

Klaipėdos industrinė renginių erdvė „Renginių kombinatas“ kviečia į išskirtinį renginį kupiną puikiai lietuviškos muzikos gerbėjams pažįstamų melodijų ir pozityvios energijos. Čia savo 25 metų veiklos jubiliejinį koncertą surengs viena populiariausių Lietuvos pop muzikos grupių „Man-go“.

Gegužės 10 d. „Renginių kombinate“ muzikos gerbėjai turės galimybę išgirsti tokius lietuviškos pop muzikos hitus, kaip „Pavasariniai žiedai“, „Raskila“, „Daina apie tave“, „Alyvos“ ir dar daugelį kitų puikiai pažįstamų dainų, kurias publikai dovanos viena populiariausiu visų laikų Lietuvos muzikos grupių „Man-go“.

Koncerto Klaipėdoje metu skambės ir naujausi, tačiau klausytojų jau pamėgti „Man-go“ kūriniai „Ar dar man sapnuoji?“, „Kurgi tu?“ bei daugelis kitų didelio populiarumo sulaukusių grupės dainų.

25-ojo jubiliejaus proga – ypatingas „Man-go“ koncertas: „Klaipėda yra mūsų namai“

Šiemet „Man-go“ mini grupės veiklos 25 metų jubiliejų. Šia proga grupė leidosi į 14-os koncertų turą po visą Lietuvą, o gegužės 10 d. „Renginių kombinate“ jubiliejinio turo programą turės galimybę išgirsti ir Klaipėdos publika.

Kaip teigia „Man-go“ narės Rima, Justina ir Gabija, koncertai Klaipėdoje visuomet grupei turi išskirtinę reikšmę.

„Klaipėda yra grupės „Man-go“ namai ir visko pradžia. Todėl jubiliejinis koncertas Klaipėdoje tikrai turės papildomos šventinės energijos. Labai kviečiame visus klaipėdiečius išgirsti tai, ką grupė geriausio yra sukūrusi per 25 metus ir kartu praleisti nepamirštamą vakarą“, – teigia grupės narės.

Dar 1998 m. susikūrusi grupė „Man-go“ yra pelniusi aibę muzikinių apdovanojimų. Įspūdingoje grupės diskografijoje gausu singlų ir albumų, kurie ne kartą tapo „platininiais“. Nuo 2015 m. „Man-go“ sulaukia milžiniško gerbėjų susidomėjimo ir internetinėje erdvėje: vien tik „Youtube“ kanale peržiūrų skaičius siekia daugiau nei 76 milijonus.

Grupės „Man-go“ koncerto „Renginių kombinate“ pradžia – 20 val. Durys į renginį atveriamos nuo 19 val. Po koncerto publika vakarą galės pratęsti šokių aikštelėje judant pagal garsiausias DJ atrinktas šokių muzikos melodijas.

Komentuoti

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia