„Eurovizijoje“ išgarsėję dainininkai Rūta MUR ir Jurijus Veklenko pristato bendrą dainą: jaučiau, kad dainai reikia ne šiaip vokalisto

Du talentingi ir unikalių balsų savininkai Rūta MUR ir Jurijus Veklenko suvienijo jėgas ir šiandien pristato bendrą kūrinį – „Hold Me“. Abu kūrėjai negaili gražių žodžių vienas kitam ir džiaugiasi šiuo bendradarbiavimu. Pasak Rūtos, pakviesti Jurijų prisidėti prie naujausio kūrinio paskatino socialiniuose tinkluose išgirstas įrašas, kai dainininkas atlieka „Ave Maria“.Daina Hold Metapo lyg paskutinės filmo scenos garso takelis. Ji išties labai kinematografiška ir jos klausant užsimerkus galima iškart atsidurti ant vandens motociklo lekiant į saulėlydį kur nors Malibu. Romantiška ir tuo pačiu veiksmo kupina daina apie tai, jog aš pavargau būti tik sau ir pagaliau suradau žmogų, su kuriuo viskas tapo šviesiau, geriau, gražiau. Tiesą sakant, rašyti šią dainą man buvo didelis malonumas. Kūriau ją ir svaigau nuo to, kokia ji man artima. Kaip ir ši daina, taip ir visas būsimas albumas, yra mano įsimylėjimo ir meilės įamžinimas. Nežinau, kas gali būti įdomiau už meilę, todėl apie ją ir kuriu“, – pasakoja Rūta MUR.

Pasakodama apie netikėtai užgimusį duetą, Rūta MUR prisimena socialiniuose tinkluose publikuotą vaizdo įrašą, kuriame Jurijus atliko dainą „Ave Maria“.

Sukūrusi šią dainą, įdainavau ją dviem balsais, bet jie abu buvo mano. Jaučiau, kad jai reikia dar vieno žmogaus ir ne šiaip sau vokalisto, o su ypatingu balsu. Visai atsitiktinai pamačiau ištrauką iš Jurijaus pavasarį rengto albumo pristatymo koncerto. Tame vaizdo įraše jis atliko Ave Maria kūrinį ir man beklausant kūnu nuėjo šiurpas bei aiškus žinojimas – „Hold Me su manimi turi dainuoti Jurijus ir niekas kitas. Man ši patirtis ir be galo nauja. Kaip žinia, nesu bendradarbiavimų su kitais atlikėjais mėgėja, bet ši daina šaukėsi antro balso, todėl ir turime ją šiandien tokią“, – pasakoja kūrėja.

Jurijus džiaugiasi Rūtai kilusia idėja ir negaili gražių žodžių bei dėkingumo dėl bendro darbo.

„Kartu su Rūta įrašyti dainą man buvo vienas iš ryškiausių muzikinių momentų pastaruoju metu! Ji yra viena unikaliausių atlikėjų Lietuvoje, o gali būt net ir už jos ribų! Jai išgirdus mano aukštą balsą ji žinojo, kad jos dainoje turiu atsidurti aš! Na bent taip sakė, o man tai sukėlė didžiausią šypseną ir dar didesnį norą išbandyti naują muzikos stilių! Esu beprotiškai dėkingas ir, tikiuosi, ateityje įrašysime dar ne vieną bendrą dainą“, – džiaugiasi Jurijus.

Jau gegužės 21 dieną dainininkė Rūta MUR pristatys ir naujausią savo albumą „Meridiem“, kuriame klausytojai ras ne tik šiandien pristatomą kūrinį „Hold Me“, bet ir daugelį kitų. Pasak kūrėjos, jame bus daug šviesos.

Naujasis albumas Meridiem bus šviesos ir laimės įsikūnijimas. Seniai bebuvau tokiuose jausmuose, tad gera įnešti į savo albumų kolekciją naujų vėjų ir atitrūkti nuo tamsių skambesių. Gerbiu ir vertinu kiekvieną savo darbą, bet faktas, jog gyventi džiaugsme ir kurti iš jo yra emociškai lengviau“, – atvirauja kūrėja.

Artėjančią vasarą atlikėja surengs ir koncertų ciklą, kuriame nuskambės ne tik ryškiausi karjeros kūriniai, bet ir naujausios dainos iš būsimo albumo. Liepos 11 d. dainininkė pasirodys „Oldman Kaunas, liepos 13 d. Oldman Palanga, o rugpjūčio 20 d. Vasaros Terasoje“, Vilniuje. Bilietus į koncertus platina Bilietai.lt.

Kviečiame įvertinti naujausią Rūtos MUR ir Jurijaus bendrą darbą – kūrinį „Hold Me“: