Ironvytas pristato vaizdo klipą: „Manau, daugelis veiklių žmonių susiduria su tokia situacija“

Reperis Ironvytas, dar šį pavasarį nustebinęs savo gerbėjus netikėtu duetu su Aleksandru Makejevu, šiandien pristato naują jausmingą vaizdo klipą „Aš nenoriu tavęs prarast“, kuriame nusifilmavo ir garsi Lietuvos aktorė Milda Gecaitė.

Ironvytas savo dainose nevengia nagrinėti įvairių temų ir savo gyvenimo etapų.

„Kiekviena daina yra išgyventa vienu ar kitu būdu. Jei duete su Aleksandru Makėjevu narpliojome egzistencinius klausimus, kylančius iš savo vidaus rudeniniu laikotarpiu, tai šioje dainoje „Aš nenoriu tavęs prarast“ keliu klausimus apie vyro ir moters santykius. Manau, daugelis veiklių žmonių susiduria su tokia situacija, kai santykiuose tarp poros pradeda skirtis interesai, požiūris į karjerą ir asmeninius santykius. Vienas turi vienokius lūkesčius, kitas – kitokius, ir įvyksta nesusikalbėjimas ir konfliktai, nepaisant juos siejančios meilės. Apie tai ir kūrinys“, – kalbėjo Ironvytas.

Vaizdo klipe „Aš nenoriu tavęs prarast“ nusifilmavo ir garsi Lietuvos aktorė Milda Gecaitė.

„Kadangi aš aktyviai filmuojuosi filmuose ir serialuose, tai visada noriu, kad vaizdo klipai atrodytų kinematografiškai. Su operatoriumi Maksimu Vilčinskij visada siekiame sukurti nuotaiką, kuri perteiktų dainos emociją ir žiūrovas aiškiau suprastų siunčiamą žinutę. Visada norisi dirbti su profesionalais, todėl šiam vaizdo klipui pasirinkome profesionalią aktorę Mildą Gecaitę, kuri neįtikėtinai gerai įkūnijo pagrindinę dainos heroję“, – pasakojo reperis.

Komentuoti

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia