Paviešinti 69 danguje koncerto užkulisiai: išvyskite tai, ko nematė Kauno arenos žiūrovai

Pilnutėlėje Kauno „Žalgirio“ arenoje savo 20-mečio koncertą driokstelėjusios „69 danguje“ merginos sukūrė tai, kas dar ilgai šildys 13-os tūkstančių žiūrovų širdis. Publikos gretose buvę žinomi žmonės išvien skelbė patyrę didžiulį įspūdį ir siuntė grupei karštus komplimentus.

„Gailėkitės, kas nebuvote, nes koncertas tikrai nerealus. Ačiū! – savo socialiniuose tinkluose vaizdo istorijomis iš renginio dalijosi nuomonės formuotoja Viktorija Siegel. – Šoko ir dainavo visa „Žalgirio“ arena nuo pirmos iki pat paskutinės dainos! Iš širdies pasitūsinta! Merginos, jūs – bomba!“

Progos pašokti stebint įspūdingą šou nepraleido nuomonės formuotojas Naglis Bierancas, fotografas Lukas Gricius. Susirinkusiųjų gretose taip pat buvo dizaineris Robertas Kalinkinas, „Elle Homme“ žurnalo redaktorius Saugirdas Vaitulionis, „Naktinių personų“ legenda Aras Vėberis, prodiuseris Gediminas Juodeika, ne vieną hitą grupei parašęs kompozitorius Stanislovas Stavickis-Stano, atlikėjos Viktorija Mauručaitė, Vasha, Oksana Pikul, Simona Nainė.

Paviešinti „69 danguje“ koncerto užkulisiai: išvyskite tai, ko nematė Kauno arenos žiūrovai

Natalija Bunkė po koncerto „69 danguje“ narės, geros draugės Godos Sabutytės-Alijevos „Instagram“ paskyroje paliko įrašą: „Mažyt, buvai pribloškianti, visada sakiau – esi gražiausia moteris! Sveikinu su nuostabiu šou.“

„Absoliučios karalienės, tobulos, neapsakomai stiprios ir gražios moterys! Ir tikrai vienas aukščiausio lygio koncertų, kokius tik esu mačiusi! Išprotėjimas!“ – emocingai kalbėjo šokėja, choreografė, tarptautinių čempionatų teisėja Kristina Pališkytė. Jos suburta šokėjų trupė taip pat žengė ant scenos šou metu bei užkūrė tikrą twerk pirtį per specialų „Naujųjų lietuvių“ pasirodymą. Tąkart žiūrovai išvydo ne tik DJ Dynoro, kuris kaitino atmosferą arenoje dar prieš šou, bet ir daug metų nekoncertavusį grupės „Naujieji lietuviai“ narį Egmontą Bžeską. Maištingą, drąsų NL laikmetį prisiminusi publika choru dainavo visus šios grupės dainų tekstus.

Su „69 danguje“ ant scenos pasirodęs Gabrielius Vagelis atvirai prisipažino, kad drauge padainuoti buvo jo vaikystės svajonė. „Svajokite, nes tai – 100 procentų pildosi“, – sakė dainininkas.
G. Vagelio ir „69 danguje“ hito „Jei leisi“, ir vėliau sekusios naujausios merginų dainos „Aš prašau“ vaizdo klipus sukūręs Aurimas Šidiškis filmavimo kameros iš rankų nepaleido ir arenos koncerte. Jo filmukas jau sukasi socialiniuose tinkluose.

Paviešinti „69 danguje“ koncerto užkulisiai: išvyskite tai, ko nematė Kauno arenos žiūrovai

Taip pat publika galėjo pasigėrėti A. Šidiškio režisuotomis ir operatoriaus Nikitos Voitovo nufilmuotomis vizualizacijomis milžiniškuose LED ekranuose.„Velniškai greitai – 20 metų“ koncertą arenoje režisavo Jurga Klimaitė-Riebling, choreografiją kūrė Šarūnas Kirdeikis, projektą organizavo ir įgyvendino „Nuotaika.lt“. Po finalinių konfeti „69 danguje“ dar ilgai negalėjo nuraminti širdies, nes emocijos liejosi per kraštus, o pavargusias kojas gaivino ledukų kibirai. „Mes esame beprotiškai laimingos ir dėkingos visiems, atėjusiems į mūsų šventę, kuri atrodė kaip sapnas, kaip svajonė. Taip pat dėkojame žmonėms, padėjusiems tai sukurti ir techniniams partneriams, kurie įgyvendino vizijas. Buvo nerealu!“ – kalbėjo grupės „69 danguje“ merginos, kartu paskelbdamos, kad tie, kam nepavyko pamatyti šou Kaune, galės atvykti liepos 12 d. į Palangos koncertų salę, kur ketveriukė surengs tokios pat energijos koncertą, tik kiek mažesniu formatu, prisiderinant prie salės galimybių. Bilietai prekyboje – gegužės 2 dieną.

Komentuoti

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia