Radžis prisiminė vaikystę be mamos: „Už žodį „vaiknaminis“ kibdavau į atlapus“

Jau netrukus sveikinsime savo mamas su Motinos diena. Bus šypsenų, apsikabinimų ir, žinoma, gražių nuotraukų socialiniams tinklams. O ką sveikina ir kokias nuotraukas rodo tie, kurie mamos neturėjo? Arba ji buvo, bet tikrai ne šalia jų?

Ketvirtadienio vakarą LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ sėkmės istorijos, kurias būtų galima pasakoti mokyklose: kaip tie, kurie negimė su auksiniu šaukštu, sugebėjo pasiekti aukštumas.

„Jei būčiau jį pasiėmusi iš vaikų namų – jis taptų narkomanu ir greičiausiai sėdėtų kalėjime“, – sykį yra prasitariusi prieš 4 metus mirusi dainininko Radžio mama. Tačiau Radžis, paklaustas ar kada susimąstė kas būtų, jeigu būtų augęs su priklausomybę narkotikams turėjusia ir 15 metų kalėjime praleidusia mama, atsakė trumpai ir aiškiai: „Apie tai niekada negalvoju, nes turiu savo globėją Vidą ir savo muziką.“ Beje, savo globėja Vidą Radžis vadina savo mama ir būtent ją sveikins per Motinos dieną.

Radžis prisiminė vaikystę be mamos: „Už žodį „vaiknaminis“ kibdavau į atlapus“
Radžis

Tiesa, laidoje „Bučiuoju. Rūta“ Radžis prisiminė ir skaudžius išgyvenimus. Iki dvejų metų jis kartu su mama gyveno moterų kalėjime. Po to pateko į vaikų globos namus. Ir nors mama jį kviesdavosi atvykti į pasimatymus kalėjime, Radžis sakė labai nenorėdavęs ten važiuoti: „Ji mane kviesdavosi tik dėl to, kad gautų amnestiją ir ją paleistų anksčiau į laisvę. Pamenu, bijodavau to kalėjimo, slėpdavausi, kad tik nereikėtų ten važiuoti.“

„Už save kovojau nuo mažų dienų, o už žodį „vaiknaminis“ kibdavau į atlapus. Visi žinojo, kas toks yra Aleksandrovičius ir stovėdavo ramiai“, – pasakojo dainininkas paklaustas, ar neteko patirti patyčių dėl to, kad augo vaikų globos namuose.

Komentuoti

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia