Vaidas Baumila pajūryje surengs įspūdingą koncertą po atviru dangumi: „Šią naktį prisiminsime ilgai“

Birželio 22 d. Klaipėdos Vasaros estradoje įvyks išskirtinis renginys – Vaido Baumilos koncertas „Vasarvidžio naktis“. 

Viena trumpiausių vasaros naktų renginio datai pasirinkta neatsitiktinai – žinomas atlikėjas pirmą kartą savo karjeroje ruošia tikrą vaizduotės ir saviraiškos puotą po atviru dangumi, kurioje paslaptinga Joninių energija susitiks su nerūpestinga vasaros atostogų nuotaika, kad sukurtų nepamirštamą šventę.

Vasaros lygiadienis – tai vienintelis laikas metuose, kai ribos tarp svajonės ir realybės trumpam išnyksta ir beveik viskas pasidaro įmanoma. Būtent todėl šis laikas pasirinktas didžiausiam V. Baumilos pasirodymui vasarą, kuris išsiskirs ypatingu dėmesiu atmosferai, netikėtomis staigmenomis ir paslaptingumu .

Vaidas Baumila pajūryje surengs įspūdingą koncertą po atviru dangumi: „Šią naktį prisiminsime ilgai“

Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, hitais tapusios dainos ir dar negirdėti V. Baumilos kūriniai skambės miškų apsuptyje, vienoje gražiausių koncertinių erdvių Lietuvoje – Klaipėdos Vasaros estradoje.

„Neįsivaizduoju savęs be gamtos ir visuomet yra gera pasisemti įkvėpimo iš praeities papročių. Tai galima surasti ir mano kūryboje. Šis koncertas visa tai labai tinkamai reziumuoja ir net baisu pagalvoti, kokį ugningą vakarą surengsime Klaipėdoje.

Pažadu, apie šią vasarvidžio naktį prisiminsime dar ilgai ir norėsis dar labiau suprasti mūsų protėvių tradicijas, jas prisiminti ir tęsti! Labai kviečiu visus nepabijoti pasileisti plaukus ir kartu sutikti vieną trumpiausių naktų pajūryje“, – sako V. Baumila.

V. Baumila neslepia, kad susimąstyti apie įspūdingos šventės vidurvasarį organizavimą paskatino sukaupta kūrybinė patirtis.

„Vasara apskritai vienas magiškiausių metų laikų, kuomet kyla daug kūrybinių idėjų, prie laužo gamtoje gimsta dainos, o vasariški prisiminimai lydi visus metus. Labai simboliška, kad visos magija apsuptos idėjos nuguls šiame šou“, – prisipažįsta atlikėjas, kurio hitai „Kunigunda“ ir „Apžavai“ didžiausios sėkmės sulaukė būtent vasaros metu.

Žinomas atlikėjas intriguoja, kad tokio formato lygiadienio meto šventė gali virsti ne vieninteliu koncertu, o kasmet augančiu renginiu.

„Visada žavėjo tos senosios tradicijos, jose tiek daug paslėpta ir tiek daug mums dar neatrasta. Norisi šias tradicijas puoselėti, įvilkti jas į šių dienų kontekstą ir jokiais būdais nepaleisti!“ – pasakoja Vaidas.

Komentuoti

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia