Artur Lebedenko-Swan – apie vienos damos persekiojimą: „Nuolat siunčia savo nuogos nuotraukas“

„Dabar socialiniai tinklai tai yra tūkstančiai žmonių, kurie žiūri, kurių jūs net nežinot, ir jie turi laisvę jums bet ką parašyti ir bet ką padaryti, ir jūs neturėsit kaip apsiginti. Todėl turite suvokti, kad jūsų laukia būtent ta našta net ne gintis, bet priimti tą neigiamą kažkokį šleifą iš visuomenės, ir sugebėti tai atstovėti, sugebėti pasistatyti sieną, ir to nematyti“, – sako nuomonės formuotojas Artur Lebedenko-Swan.

Žinomą vyrą kalbino LNK laida „Nuo… Iki…“. Beveik 100 tūkstančių sekėjų vien instagrame turintis 39-erių Artur Swan puikiai pažįstamas sporto ir sveikos mitybos aistruoliams.

Artur Lebedenko-Swan – apie vienos damos persekiojimą: „Nuolat siunčia savo nuogos nuotraukas“
Artur Lebedenko

Tiesa, pastaruoju metu vyras kur kas dažniau dalinasi ne patarimais mitybos bei sporto klausimais, o nuosavos tinklalaidės pokalbiais „Tapk geresniu“, kuriuose garsios asmenybės ir skirtingų specialybių žmonės kalbinami įvairiomis temomis.

Norintys tapti žinomais socialiniuose tinkluose, pasak Artur, turėtų prisiimti riziką, kuri laukia, o ji ne tokia ir maža. Artūras pasakos susidūręs su grasinimais vos išpopuliarėjo, nors niekada nesiekęs tapti žinomu – tai nutiko tarsi savaime, kai ėmė gilintis į sportą, sveiką mitybą, ir tuo dalintis socialiniuose tinkluose. Artūrą ėmė sekti tūkstančiai, jis buvo kviečiamas į televizijos laidas, duoti interviu, o jo sukurtas projektas „Motyvuoti atletai“ tapo itin populiarus. Tuomet Artūras sako dar nežinojęs kokią kainą teks sumokėti.

Artur Swan paskyros nebuvo nulaužtos bei pavogtos, jis nepatyrė šantažo, tačiau iki šiol yra savotiškai persekiojamas vienos damos, reguliariai siunčiančios savo nuogos nuotraukas. Vyrui teko susidurti ir su moterimi, kuri naudodamasi pažintimi, bandė pasipelnyti finansine prasme. Jeigu esate garsus, pasak Artur, kur kas sunkiau bus susikurti ir asmeninį gyvenimą, nes ne visi nori, kad jų antroji pusė būtų matoma.

„Man ne kartą buvo pasakyta, kad viskas gerai, bet nenorėčiau būti su tavimi, nes nenoriu tapti matoma…“ – pasakoja Artur Swan.

Komentuoti

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia