Katažina Zvonkuvienė išsakė nuomonę apie ryškius D. Zvonkaus pokyčius: „Labai juokinga“

Jau gegužės 1-ąją LNK televizijoje žiūrovų laukia naujas pramoginis šou „Pirmas dublis“, kuriame žvaigždės iki ašarų čirškins vienos kitas, improvizuos ir dovanos specialius šventinius muzikinius pasirodymus.

Šou ves Rolandas Mackevičius, o laidoje dalyvaus Marius Repšys, Arnas Ašmonas, Milda Noreikaitė, Balys Latėnas, Katažina Zvonkuvienė, Laurynas Suodaitis, „69 danguje“, Stano, Deivydas Zvonkus ir daugelis kitų.

Tarp visos pramogų pasaulio grietinėlės laidoje dalyvavęs muzikos kompozitorius D. Zvonkus visus nustebino į filmavimą savo pasikeitusia išvaizda.

Katažina Zvonkuvienė išsakė nuomonę apie ryškius D. Zvonkaus pokyčius: „Labai juokinga“
Katažina Zvonkuvienė

„Paprašiau savo plaukų stilistės, kad padarytų kažkiek šiuolaikiškesnį mano įvaizdį. Pamatęs rezultatą veidrodyje, supratau, kad reikėtų atsargiau reikšti savo pageidavimus. Kita vertus, tai nėra pirmas toks mano stiliaus pokštas. Esu dažęs galvą visomis įmanomomis spalvomis. Raudonais plaukais pirmąkart buvau 2000–-isiais, ant Bavarijos CD „Mylėk mane“ viršelio. Anuomet draugai, pamatę, klausdavo: „Kas tau su galva?“ Visada lieka galimybė tiesiog nusiskusti plaukus ir ūsus, todėl nebijau drąsesnių sprendimų. Moterims dar lengviau – uždeda filtrą – ir plaukai žvilga! Voilà!“, – kalbėjo D. Zvonkus

Paklaustas, kaip į tokius pokyčius reagavo žmona, Deivydas juokavo.

„Žmona sako, kad gražu. Aš ja visiškai netikiu. Bet malonu, kad mėgina palaikyti mane“, – rėžė Deivydas.

„Su žmona buvo pasikonsultuota, tačiau buvo kalbėta, kad dažoma bus tik barzda. O kadangi gavosi ir ūsai, ir galva, tai mano vyras man tikrai kietai ir stiliovai atrodo. Aš tikrai nesu prieš, neraginu persidažyti. Iš pradžių tiesiog buvo labai juokinga, neįprasta, nes atsibundi prie raudono vyro. Gaila, kad nemačiau vaikų reakcijos, kai jie jį pamatė, bet Kornelija sakė, kad jis dabar kaip tikras pomidoras. Mano vyras kietas!“ – dalijosi Katažina Zvonkuvienė.

Komentuoti

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia