Tadas Rimgaila prakalbo apie sūnaus Oskaro gimimą: „Į moteris pradėjau žiūrėti visai kitaip“

Renginių ir vestuvių vedėjas, garsus šokėjas Tadas Rimgaila grįžęs į namus po darbų ramybę randa žaisdamas su sūnumi Oskaru, kuriam liepą sueis treji.

Tadas Rimgaila pripažįsta, kad jo paties ir žmonos Liucinos Rimgailės kasdienybė kaip reikiant pasikeitė, rašoma pranešime spaudai.

Tinklalaidėje „Gandro lizdas“, kurią veda akušerė ir klinikos „Gandro lizdas“ įkūrėja Ieva Girdvainienė, T.Rimgaila atvirai pasakoja, kad būti tėčiu – rimtas iššūkis ir tuo pačiu didžiausia gyvenimo dovana.

„Oskaras mane kasdien moko kantrybės ir primena, koks gražus yra mus supantis pasaulis. Jis nori eiti, atrasti, o mes, tėvai, turime padėti vaikams.“

Tadas Rimgaila prisiminė, kad sūnaus gimime nedalyvavo, nes tuo metu buvo karantinas Lietuvoje, tačiau emocijų, kurios užplūdo vos gimus sūnui, niekada nepamirš.

„Buvo karantinas, žmonai prasidėjo gimdymo veikla, prasidėjo sąrėmiai, buvo streso, tačiau viskas, atrodė, vyko sklandžiai ir sėkmingai. Vėliau sužinojome, kad buvo apsisukusi virkštelė, tačiau mes to nežinojome gimdymo metu, tai gal dėl to kažkiek ir ramiau buvo.

Per patį gimdymą aš buvau už durų, su žmona buvome aptarę, kad darysime taip, kaip atrodys tinkamiausia.

Kai gimė sūnus, emocijos buvo nepamirštamos. „Mes, vyrai, niekada nesuprasime, ką reiškia pagimdyti. Aš net ir į savo mamą pradėjau kitaip žiūrėti. Didžiulė pagarba kiekvienai moteriai. Kažin, ar mes, vyrai, tai ištvertume ir sugebėtume“, – pasakoja Tadas Rimgaila.

Tadas Rimgaila prakalbo apie sūnaus Oskaro gimimą: „Į moteris pradėjau žiūrėti visai kitaip“

Jis sako, kad šiuo metu labiausiai jo sūnus namuose mėgsta laidyti lėktuvėlius, todėl tai Tadas daro ne po vieną kartą.

Komentuoti

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia